Medicinos psichologas

Psichologai padeda įvairiems žmonėms ir gali gydyti įvairias elgesio ir psichinės sveikatos problemas. Jie taip pat gali padėti sprendžiant gyvenimo ir santykių problemas. Kai kurie žmonės gali kreiptis į psichologą, nes jautė depresiją, nerimą arba ilgą laiką nepasitikėjo savimi. Kiti gali kreiptis į psichologą, nes turi trumpalaikių problemų, dėl kurių nori pagalbos, pavyzdžiui, jaučia naujo darbo stresą ar turi sunkumų su mylimu žmogumi.

Paslauga Trukmė Kaina
Psichologo konsultacija (1 kartas) 55 min  40 €
Relaksacija su psichologu grupėje (1 kartas) 30 min  20 €
Kūrybos terapija (1 kartas) 45 min  25 €

Kūrybinė terapija

Kūrybinės terapijos metu skatinama kiekvieno kliento saviraiška, savarankiškumas. Kiekvienam asmeniui, susidūrusiam su psichologiniais sunkumais, save išreikšti gali tapti itin sudėtinga. Kūrybinė veikla gali sustiprinti žmogaus pasitikėjimą savimi, leidžia išreikšti save, savo jausmus. Kūrybinė veikla padeda pacientui atsipalaiduoti, susitvarkyti su vidiniais išgyvenimais.

Relaksacija

Atsipalaidavimo technikomis siekiama mokyti klientus susitelkti ties savo kvėpavimu, savo kūno pojūčiais, raminančiais vaizdiniais ir tokiu būdu  pasiekti gilaus atsipalaidavimo būseną.

Tinkamas atsipalaidavimas padeda sumažinti įtampą, nerimą, susitvarkyti su skausmo pojūčiais. Po atsipalaidavimo žmonės jaučiasi energingesni, geresnės nuotaikos, mažėja psichinis nuovargis.

Kada reikalinga psichologo konsultacija?

Skausmas
Darbo ar studiju veiklos problemos
Pasitikėjimo savimi problemos
Streso valdymas
Depresija
Nerimas

Klinikoje dirbantis medicinos psichologas