Ekspertinė pagalba

Kaune įsikūrusi reabilitacijos ir fizioterapijos klinika „Antalgija“ teikia modernų, efektyvų ir individualų gydymą pacientams, ieškantiems patikimų reabilitacijos paslaugų.

Kodėl pacientai savo sveikatos problemas patiki mums?

Technologiškai pažangiausios reabilitacijos paslaugos

Reabilitacinį gydymą perkeliame į aukštesnį lygį, profesionaliai taikydami šiuo metu moderniausią medicininės reabilitacijos įrangą šalyje. Savo pacientams tikslingai parenkame ir atliekame tik būtinas ir saugias procedūras. Vadovaujamės naujausiomis mokslu pagrįstos medicinos rekomendacijomis.

Ekspertų komanda

Mūsų pacientų sveikata rūpinasi ekspertinė kvalifikuotų sveikatos priežiūros specialistų komanda. Mūsų komanda nuolat atnaujina savo žinias, domisi naujausiais mokslo atradimais, semiasi tarptautinės ekspertinės patirties, ieško naujų galimybių siekti pačių geriausių gydymo rezultatų.

Asmeninis dėmesys

Kuriame ypatingą ryšį su savo pacientais – nuoširdžiai išklausome, padrąsiname bei palaikome juos kiekviename gydymo proceso etape, o galiausiai drauge džiaugiamės teigiamais sveikatos pokyčiais, kurie leidžia mėgautis gyvenimu be skausmo.

Antalgija – prieš skausmą

Pagerinti skausmo trikdomą žmonių gyvenimo kokybę, teikiant inovatyvios reabilitacijos paslaugas.

Būti lyderiu pažangiomis technologijomis ir ekspertinėmis žiniomis paremtame reabilitaciniame gydyme.

Numeris: 5332

UAB ANTALGIJA neturi sutarčių su teritorinėmis ligonių kasomis dėl pakankamo, PSDF lėšomis finasuojamų paslaugų prieinamumo Kauno mieste.

UAB ANTALGIJA

Įmonės kodas 305821114

PVM mokėtojo kodas LT100014273119

Registracijos adresas: S. Daukanto g. 17-11C, LT-44305 Kaunas